- Home
- >
- Advocaten en kantoren
- >
- Caluwaerts Uytterhoeven Advocaten
- >
- Brussel
- >
- mr. Els Zegers

Over de advocaat
Mr. Els Zegers behaalde in 2014 met onderscheiding haar masterdiploma in de Rechten aan de Universiteit Antwerpen, nadat zij eerder reeds met succes een bacheloropleiding Journalistiek aan de AP Hogeschool had voltooid.
Gedurende de masterjaren van haar studie Rechten aan de Universiteit Antwerpen specialiseerde zij zich in het publiekrecht, terwijl zij daarnaast een minor in het internationaal en Europees recht afrondde. Na haar studie ving haar stage tot advocaat in 2015 aan bij de balie te Antwerpen, waar zij zich voornamelijk verdiepte in het individueel en collectief arbeidsrecht.
Na haar stage is zij begonnen als advocaat bij Caluwaerts Uytterhoeven Advocaten. Hier houdt zij zich voornamelijk bezig met dossiers aangaande het publiekrecht (in het bijzonder overheidsopdrachten) en het individueel en collectief arbeidsrecht. Mr. Els Zegers verleent deskundig advies en staat zowel werknemers als werkgevers bij, alsook ondernemingen.
mr. Els Zegers is advocaat bij Caluwaerts Uytterhoeven Advocaten in Brussel en deelnemer van het Omnirecht Advocatenplatform. Lees meer over onze werkwijze.